Західний регіон PDF  Array Друк Array  e-mail

Пункти прийому піддонів Рівне та ЖитомирРозширюючи своє представництво в Україні компанія Укрподдонсервіс відкрила додатковий склад європіддонів ближче до західного кордону України в містах Рівне і Житомир. На цих складах здійснюється закупівля европіддонів, що були у використанні (вживаних) або потребують ремонту.

Гнучка політика роботи з клієнтами дозволяє нам налагоджувати співпрацю з багатьма підприємствами і приватними особами. Ми можемо не тільки продавати піддони, але і здійснювати доставку піддонів за вказаною Вами адресою. Найближчим часом планується відкриття представництв і в інших містах України. Ми обов'язково проінформуємо Вас про відкриття нових складів для прийому європіддонів, що були у використанні (вживаних) або потребують ремонту.

Пункти прийому піддонів та наші склади в західному регіоні України. Ми відкрили пункти прийому піддонів в Житомирі, Вінниці та Рівному.


Склад піддонів в Рівному
збільшити

Пункт прийому піддонів в Рівному

Склад піддонів в Рівному
Тел. складу: моб. (067) 40-66-022
Адреса: м.Рівне, вул. Князя Володимира, 112-А

Компанія Укрподдонсервіс відкрила своє представництвj в місті Рівне. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю компаніям і приватним особам. На наших складах Ви завжди знайдете готову продукцію і зможете замовити дерев'яну тару нестандартних розмірів.

 


Склад піддонів Житомир
збільшити

Пункт прийому піддонів у Житомирі

Склад піддонів у Житомирі
Тел. складу: моб. (067) 549-75-66
Адреса: м. Житомир, вул. Баранова, 62

Склади і пункти прийому піддонів, європіддонів і паллет в Житомирі. Наші представництва знаходяться у багатьох містах України і ми постійно відкриваємо нові склади для Вашої зручності.

 

 

Пункт прийому піддонів у Вінниці

Склад піддонів у Винниці
Тел. складу: моб. (067) 322-33-25
Адреса: м. Вінниця, вул. Чехова, 2


 

В Україні є кордон,
А у нас європіддон