Головна Піддони Ремонт піддонів
Ремонт піддонів

ремонт піддонівМи готові запропонувати Вам нашу послугу - РЕМОНТ ПІДДОНІВ. Чим же вам може бути цікава послуга з ремонту піддонів?
Очевидно, що це економія коштів, які ви витрачаєте на придбання піддонів. Наскільки ця економія значна? Набагато більше, ніж може здатися з першого погляду.

Загальний можливий ефект економії можна розділити на дві складові, а його величину проілюструвати наступною схемою.

За умови що:

ремонт піддонів бу

ремонт піддонів

Перший і він же очевидний ефект економії в тому, що відремонтувати піддон коштує дешевше, ніж придбати новий піддон, за інших рівних умовах.
Другий, він же обумовлений реаліями української ментальності, припинення безконтрольного продажу піддонів «на ліво». Єдиним розумним поясненням постійного скорочення піддонів на складі, при замкнутому циклі звернення піддонів, може служити їх поломка. Але як показує практика кількість реально ламких піддонів менше, загального числа піддонів які «списують» як такі. Скориставшись послугою ремонт піддонів, ви зможете чітко з'ясувати номінальну і реальну кількість піддонів на складі.

У підсумку, оплачуючи тільки ремонт піддону, вартість якого становить деяку частину вартості нового піддону, ви зможете заощадити суму, що перевищує вартість нового піддона.

 

Відео про нові піддони

Що пливе по річці Дон?
Так це ж бу європіддон!