Головна Піддони Піддони з термообробкою
Піддони з термообробкою

термообробка піддонівСучасна Україна широко розвиває торговельно-економічні відносини з усім світом. Експорт займає небагато-немало 40 мільярдів доларів. Для відправки вантажу за межі України найчастіше використовується дерев'яна тара - дерев'яні європіддони або піддони нестандартних розмірів, залежно від габаритів вантажу ...

Згідно з вимогами міжнародного стандарту за санітарними і фітосанітарними нормами ISPM-15 (основні принципи регулювання дерев'яного пакувального матеріалу, які застосовуються в міжнародній торгівлі № 15, березень 2002 року, м. Рим, ФАО) дерев'яна тара повинна проходити знезараження методом термічної чи фітосанітарної обробки.

Існує кілька методів обробки:

  1. Термообробка піддонів - тривалий вплив на тару високої температури.
  2. Фумігація піддонів - обробка хімічною речовиною в газоподібному або рідкому стані.

Фітосанітарна обробка піддонів методом термічної обробки є кращим і широко поширеним способом. На европіддони при цьому наноситься спеціальний маркувальний знак - «IPPC». Маркувальний знак зроблено у вигляді штампа, на якому зазначені:

  • код країни-виробника пакувального матеріалу і європіддонів;
  • номер ліцензії компанії здійснила термообробку піддонів;
  • метод знезараження європіддонів.

Таке маркування піддонів наноситься на кожен дерев'яний піддон, який пройшов фітосанітарну обробку і є необхідною умовою для вивезення товару на піддонах за кордон.

Термообробкою піддонів (палет) можуть займатися тільки компанії, які отримали на це спеціальну ліцензію і зареєстровані в реєстрі Головної державної інспекції карантину рослин України, в їх числі і наша компанія!

Ми займаємося продажем нових піддонів і б/в піддонів, які пройшли термообробку і пропонуємо послугу фітосанітарної обробки піддонів наданих Вами. Після проведення термообробки європіддонів ми видаємо всі необхідні супровідні документи для надання в карантинну службу:

  1. Акт фітосанітарного контролю Міністерства аграрної політики України.
  2. Акт фітосанітарного стану на кожну окрему партію підкарантинних матеріалів.

На підставі цих документів митниця дає дозвіл експортувати товар на даних піддонах, які пройшли спеціальну обробку.
При необхідності можливе оформлення карантинного сертифіката - документу, який дозволяє переміщення підкарантинної продукції відповідно до фітосанітарних норм.

Висока якість термообробки піддонів в найкоротші терміни гарантовані всім нашим Клієнтам!

На фото зразки
Акту фітосанітарного контролю Міністерства аграрної політики України та Карантинного сертифікату.

Карантиний сертифікат
Акт термообробки піддонів
Акт фітосанітарного контролю
Реєстрація МІНАГРО

 

Відео про нові піддони

Десь там танці і балети,
А у нас Європалети