Головна Про компанію
Про компанію

продаж піддонівЛаскаво просимо на сайт компанії Укрпіддонсервіс. Основним видом діяльності нашої компанії є виробництво піддонів і оптово-роздрібна реалізація піддонів та дерев'яної тари як на внутрішньому ринку в Києві та Україні, так і на зовнішньому ринку.
Компанія Укрпіддонсервіс пропонує широкий асортимент дерев'яних піддонів різних розмірів і стандартів, у тому числі сертифіковані европіддони зі складу в Києві, вироблені в Європі. Ми продаємо піддони різних сортів, відповідної якості і в необхідній кількості. Наша компанія також працює за індивідуальним замовленням Клієнта.

Крім виготовлення та продажу дерев'яної тари ми спеціалізуємося на виробництві та продажу колотих дров і пиломатеріалів, а також надаємо послуги по термообробці піддонів.
Розвиваючи довгострокові відносини з нашими партнерами, ми постійно збільшуємо свою ступінь надійності: будуємо чітку систему сортування і перебирання нашої продукції, займаємося розвитком регіональних представництв, створюємо виробничі ділянки і формуємо товарні запаси з урахуванням непередбачених потреб наших партнерів.
Якість піддонів і високий рівень сервісу достойно оцінені нашими клієнтами.
Поряд з продажем, наша компанія також займається закупівлею дерев'яних європіддонів та інших видів дерев'яної тари на всій території Україні. Ми купуємо не тільки європіддони, які були у використанні в хорошому стані, але й ті, що вимагають ремонту.


На нашому сайті Ви зможете знайти багато корисної і потрібної Вам інформації!

Будемо раді співпраці!
З повагою, колектив компанії Укрпіддонсервіс

 

Що пливе по річці Дон?
Так це ж бу європіддон!